Вісник Академії адвокатури України

Розширений пошук • Знайдеться все!

Знайдеться все!

Це сторінка контекстного повнотекстового пошуку у статтях журналу. Існує також можливість пошуку за роками публікації та за ключовими словами. Посилання на ці сервіси наведені нижче.

Пошук здійснюється лише у статтях — у назві, анотації і тексті. Інша інформація, що міститься на цьому сайті (керівництва, політики і т.д.), не індексується і в результатах пошуку не відбивається.

Мінімальна кількість символів для запуску пошуку = 3. Регістр літер не враховується.

Логіка алгоритму пошуку: Максимальна кількість слів для включення у пошук = 7. При цьому будуть видані результати з будь-яким з вказаних у пошуковому запиті слів (незалежно від порядку їх введення), але лише за умови, якщо ВСІ введені слова присутні в ОДНІЙ статті (логічне AND між словами вставляється автоматично). Наприклад, пошукові запити «процесуальний кодекс» і «кодекс процесуальний» дадуть однакові результати, але за запитом «вітаю кодекс процесуальний» нічого не буде знайдено, оскільки слова «вітаю» немає в жодній статті, яка містить слова «кодекс» і «процесуальний» (але це не точно:).

Часто зручно шукати за частинами слів. Наприклад, можна вводити основи слів — без закінчень: тоді запит «процесуальн» видасть в результатах пошуку «процесуальний», «процесуального» і т.д. у всіх відмінках. Але слід бути свідомим того, що запит «право» знайде і «правовідносини», і «правовладдя», і «правоохоронні органи», і «правопорушення»… Тому пошукова фраза не повинна бути надто загальною.

Шановні читачі! Якщо потрібно здійснити пошук за ключовими словами, скористайтесь відповідною функцією. Перелік всіх статей, згрупованих за роками виходу, доступний на сторінці Архів випусків журналу.


За вашим запитом «» нічого не знайдено. Можливо, варто зробити запит більш загальним, щоб отримати кращий результат.